BRANŻE

GDZIE SYSTEMY AUTOMATYKI MAJĄ ZASTOSOWANIE

Nasze systemy automatyki mają zastosowanie w wielu branżach. Nasza firma dostarcza najbardziej innowacyjne i niezawodne systemy (oprogramowanie) i urządzenia dla automatyki dostępne na europejskim rynku. W swojej ofercie posiadamy setki produktów. Zapytaj naszych doradców o szczegóły.

Klientom oferujemy innowacyjne i niezawodne urządzenia, a także oprogramowanie dla automatyki dostępne na europejskim rynku. Produkty oferowane przez nas ułatwiają osiągnięcie lepszych wskaźników ekonomicznych, obniżymy dzięki nim koszty eksploatacji instalacji, poprawiają komfort oraz bezpieczeństwo w budynku.

Nasza firma posiada bogate doświadczenie w realizacji systemów automatyki budynkowej oraz automatyki przemysłowej, zapewniamy precyzyjne zaspokojenie oczekiwań naszych klientów, ale także wsparcie posprzedażowe. Dostarczamy klientom rozwiązania o długim cyklu życia, które służą na długie lata – z nami masz pewność, że inwestycja odniesie sukces i poprawi jakość w twojej firmie czy budynku.

AUTOMATYKA BUDYNKOWA

Nasze inteligentne systemy zarządzania zużyciem mediów pozwalają na kilkudziesięciu procentowe oszczędności w eksploatacji.

ELEKTROENERGETYKA

Ekonomiczne i łatwe w obsłudze systemy do pomiaru oraz analizy zużycia energii, a także innych mediów w budynkach przemysłowych.

ENERGETYKA CIEPLNA

Stosujemy nowoczesne, ale przede wszystkim nowoczesne rozwiązania monitoringu sterowania i komunikacji w branży ciepłowniczej.

INFRASTRUKTURA LOTNISKA

Systemy do monitoringu i zarządzania instalacjami technicznymi na lotniskach.

INFRASTRUKTURA TUNELE

Systemy sterowania, które są odpowiedzialne za bezpieczeństwo w europejskich tunelach.

AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Optymalizacja oraz bezpieczeństwo procesów technologicznych, monitoring parametrów procesowych w przemyśle.